Göbek Eriten Mucize Yoğurt Kürü
Kaynak:http://saglikzamani.site

Yoğurt Kürü ile ggrup eritmek oldukça ergonomik bir yöntem. Ggrup kısmındaki bir türlü kurtulmayı başaramadığınız gereksiz ve aşırı fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bizzat hazırladığı yoğurt ve limon kürü olan göbek eritme kürü mucizesini kesinlikle denemelisiniz.

Yoğurt Kürü ile zayıflamaLimonlu yoğurt kürünü meydana getirmeye başlamadan öncesinden aklınızda bulunması ihtiyaç duyulan minimum 2 hafta boşunca kesintisiz olarak devam etmeniz gerektiğidir. 1 ile 2 gün arası denedikten sonra faydası olmadığı düşüncesine kapılıp yarım bırakmayın. Rahat ve ergonomik bir şekilde hazırlayabileceğiniz Yoğurtlu Limon Kürü tarifi ile göbek bölgenizdeki aşırı fazla yağlardan basit bir halde kurtulacaksınız…

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

Yarım adet limonun suyu

3 yemek kaşığı (az yağlı olmasına dikkat edin) yoğurt

1 çay kaşığı kadar pul biber

Yoğurt diyeti iyi mi Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda yazdığımız malzemelerden olan yarım tane limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen ölçülere sadık kalarak yeteri kadar büyüklükte bir kâsenin içinde iyice karıştırınız.

UYGULANIŞI: Gece yatağa yatmadan yaklaşık yarım saat önce hazırladığınız karışımı yiyiniz. Minimum 2 hafta süresince kesintisiz olarak karışımı yemeyi sürdürün. 2 Hafta nihayetinde vücudunuzdaki değişimi gözle görmüş olacaksınız.

Kışın soğuklarda ve hareketsiz günlerde çoğunlukla istem dışı aldığınız fazla kilolarınızı Yoğurt Kürü yardımıyla kolaylıkla vücudunuzdan atabileceksiniz Yaz mevsiminin artık hızla yaklaştığı bu günlerde elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Zerdeçallı Limonlu Yoğurt Kürü

Sanal ortamda çoğunlukla yoğurt kürü pul biberli olarak verilmektedir eğer pul biberli yoğurt kürünü meydana getirmeye karar verdiyseniz, çok kaliteli pul biber kullanmanızda yarar var. Kadın ne der? Olarak bizim sizlere tavsiyemiz pul biber kullanmak istemediğiniz durumlarda zerdeçal yoğurt limon kürü uygulamasını yapmanızdır. Zerdeçal, bilhassa karaciğerde toplanmış bulunan yağların yakılmasında ve karaciğer faliyetlerinin düzenlenmesinde çok faydalı bir baharattır.

Yarım adet limon

3 yiyecek kaşığı hafifçe yağlı yoğurt ( Hazır yoğurt olmaması daha kati sonuçlar almanızı sağlar ancak mecburi durumlarda hazır yoğurtta kullanabilirsiniz )

Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal ( Her iki kürüde denemek isterseniz pul bibere az oranda zerdeçal ilave ederek karıştırabilirsiniz. )

Yoğurt Kaç Kalori

Yoğurt rejiminin baş erkek oyuncuü olan yoğurt için sorulacak ilk sual yoğurt kaç kalori? Olacaktır sanırım. Kalori hesaplamayı bir kase yoğurt kaç kalori olur? üzerine hesaplayacağız. Tam yağlı yoğurt ile yarım yağlı yoğurt arasında fark vardır ancak hesaplarda yada diyetlerinizde kullanılabilecek derecede büyük farklar yoktur.

Orta boy bir kase tam yağlı yoğurt 99 kalori

Orta boy bir kase yarım yağlı yoğurt ise 92 kaloridir.

Vücudun kolesterol değerleri üzerinden hesaplayacağımız için kadinneder.Com olarak yoğurt ile zayıflama için yarım yağlı yoğurdu kullanmanızı öneriyoruz.
Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları