Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...
Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...

Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...

Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin... Kaynak:http://gonuldostlar.net/

Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...

Uzmanlar bu karışımın tam bir kanser ilacı bulunduğunu söylüyor...

Uzmanlar çörek otu ve bal karışımının tam bir kanser ilacı olduğunu belirtiyor...

En son meydana getirilen bilimsel araştırmalara bakılırsa süper gıda olarak tanımladıkları çörek otu resmen her türlü hastalığa iyi geliyor.

Çörek otu özellikle kansere karşı çok etkili. Derhal hemen bütün kanser çeşitlerine iyi geliyor. Cilt, rahim, kemik, karaciğer, pankreas, mide, prostat, meme ve beyin kanserinden korunmak için tertipli şekilde çörek otu ve çörek otu yağı tüketmemiz gerekiyor.Uzmanlar tarafından her seferinde sağlık deposu bu mucize besinin kanser hücrelerinin oluşumunu engellediği ve kötü huylu kanserli hücrelerin gelişimlerini, büyümeleri durdurduğunu veya yavaşlattığını vurguluyor.

Çörek Otu ve Bal Karışımı Her Türlü Hastalığa Şifa Oluyor..

Bilhassa çörek otunu bal ile karıştırdığınızda müthiş bir sıhhat kaynağına dönüşüyor. Bal ve Çörek otu karışımı vücuda güç verir, idrar söktürücüdür, kanser hücrelerini öldürür, sür artırıcıdır, iştah açar, mide yanmasını giderir, alerjik hastalıklara iyi gelir, kanı temizler, akciğer ve karaciğer için çok faydalıdır.

Ayrıca çörek otu ve bal karışımı her türlü soğuk algınlığına, gribal hastalıklara, ağrı ve sancılara, üst solunum yolu, bronşit tipi rahatsızlıklara, astım öksürük ve nefes darlığına çok iyi gelir.

Çörek otu Bal Karışımı iyi mi hazırlanır?

200 gram çörek otu ile 1 kilo kadar naturel süzme balı bir kaba koyarak karıştırın. Üzerini tülbent ile örtün. 3 gün doğrusu 36 saat süresince bu şekilde bekletin. Daha sonrasında elde edilen bu macundan günde 3 defa olmak üzere 1 tatlı kaşığı aç karnına tüketin


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları